• Wpisów: 15
  • Średnio co: 100 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 06:53
  • Licznik odwiedzin: 2 645 / 1601 dni
 
syamysocookie
 
Postanowiłam pisać dalej. Jesteście zawiedzeni? Hah, ja też. Nie mogę w niczym wytrwać. No ale cóż, w wpisie z moim szczęśliwym numerkiem może zdobędę się na trochę entuzjazmu?


No więc, do rzeczy. Będę pisała. Ale koniec z X-menowskim opowiadaniem. Kończę z tym :c Nie będę też pisać tak często i tak dużo. Ale nie potrafię was... trzech osób zostawić. D: W pewnym sensie już się z tym miejscem związałam..


Czy ja zawsze muszę być aż tak sentymentalna? Bosh. A może po prostu usunąć ten blog, i dać sobie spokój? Przemyślę to, no ale są małe szanse, że usunę. Może zostawię, i po trzech latach wrócę? Ta.


Boże, mam doła. Co ja gadam, kanion. Użalam się nad sobą.. muszę się wziąść w garść. Spoko, pooglądam głupawe filmiki, poczytam wasze blogi [uznajcie mnie za bachora który pragnie drogiej lalki nie mając o niej pojęcia, jakoś się tym nie przejmę.].. szczególnie lubię czytać A ja wolę X-men ☺, Monsterka 007 , magzzitę, Kociarę <3, RainbowxD i różne takie.. i teraz was zaskoczę i przeczytajcie jeszcze raz to w nawiasie. Lubię czytać blogi o pullip, dal itp. Mnie to nie fascynuje, ale te osoby mają taki swój styl, który mi się podoba. ^^


Dobra, pewnie gdzieś tak w połowie zanudziłam was moją bezsensowną paplaniną, co nie? Taa, no wiem. Idę pracować nad nowym opowiadaniem, może nawet je dodam?

Macie miśka koalę, którego już dodawałam ale mniejsza o to. .-.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego