• Wpisów: 15
 • Średnio co: 101 dni
 • Ostatni wpis: 4 lata temu, 06:53
 • Licznik odwiedzin: 2 707 / 1628 dni
 
syamysocookie
 
Boże. Minął już prawie MIESIĄC wakacji. A ja? A ja gniję przed telewizorem, laptopem.. oh men. Byłam co prawda tydzień u cioci. Tam jest ekstra.. Jest wielki ogród, wielki dom, mają fajnych sąsiadów z basenem, trampoliną i wgl. taka pogoda. Ale nie będę teraz opowiadać. Chodzi o to, że mogę trochę rzadziej pisać. Chcę zacząć CZUĆ te wakacje. Rozumiecie? Od jutra spędzam czas z psami, chodzić na basen do sąsiadów, czytać, być na dworze, jeździć rowerem, porobić sb parę fot i parę fot lalkom. No więc teraz full life. Potem jeszcze na tydzień wyjadę, maksimum dwa razy zajrzę. Ale o was nie zapomnę. W wrześniu... jeszcze się pocieszę jesienią, ale mogę zacząć znów pisać. Tym razem o psach, kotach, Monster High.. w sumie nic się nie zmieni. No, może tylko opowiadanie. Ale jest też nauka. I tego się boję: wszyscy na mnie liczę, a ja MUSZĘ, po prostu MUSZĘ mieć dobre oceny.


Boję się, że nie dam rady. Poza tym moja klasa.. nie akceptuje mnie. Zasrana Violetta. Zero tolerancji. Błagam. Już mam nawet plan dnia.
Szkoła.
Przekąska [jem obiady w szkole, a moi rodzice rzadko kiedy są.]
Lekcje. ;-;
Nauka. .-.
Psy. <3
Blog [pół godziny.]
Nauka.
Nauka.
Telewizor.
Spać.

Znaczy podczas nauki często coś oglądam. Mam nadzieję, że będzie lecieć Legenda Korry. Kurczę. ;-; Zapomniałam, że już nie mam nick'a ;-; Bosh, mam doła. ;-; Help.
I tak pewnie będę miała same pały i tróje. Ja nie chcę. .-.

Aha, no tak.. zawieszam do września i odwołuję moje opowiadanie o X-menach. Nie ma nic na Disney'u o szesnastej, kiedy wracam. BOSH. Może namówię mamę, abyśmy chociaż na miesiąc wykupili nick'a. ;C

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Hah, rozniosło się, że lubię Kwiata :D
  Cieszę się, że "jestem spoko" ^^
  Swoją drogą mnie też wkurzają takie "napalone fanki" -,-
  Lubię Dawida, ale bez przesady..
   
 •  
   
  @A ja wolę X-Men ☺: Sorry, ale nie. ;c Mi też jest ciężko, ale tobie życzę powodzonka.^^ Ja żyję na wsi, którą lubię, ale wieś w której się uczę to jakieś bagno. Nie mam szans na wybicie się tam. Myślisz, że u mnie jest inaczej?
  Walona Srolovers, Waloni Kwiatanatorsi i Waloni Saszanatorsi. .-. Ci z mojej szkoły to dupki, ale Monsterki 007 nie obrażam. Ona go lubi, ale jest spoko.
   
 • awatar
   
   
  Marvel i X-Men ☢
  Pisz dalej opowiadanie ;-; Błagam :c
  Ja to prawie w ogóle na bloga wchodzic nie będę bo jak chcę się dostać do JEDYNEGO NA DOLNYMŚLĄSKU gimnazjum plastycznego to muszę uczyć się jak maszyna xd.
  Mnie cała szkoła nie akceptuje.Tylko Srola,Kwiat, Saszan,srola,kwiat,saszan i tak w kółko.
  /Loganator