• Wpisów: 15
 • Średnio co: 100 dni
 • Ostatni wpis: 4 lata temu, 06:53
 • Licznik odwiedzin: 2 645 / 1601 dni
 
syamysocookie
 
Hej, wiem, że mój blog zbacza z tematu, ale ja muszę to napisać.. mam nadzieję, że nie jesteście źli. Niedługo dodam opis jakiejś rasy, od was zależy, jaka to będzie rasa. Chodzi o zwierzęta ;)

Co do tego tematu.. jak pewnie wiecie, Jean Grey, powszechnie znana jako Marvel Girl, była dziewczyną Scotta. No a później.. sami wiecie. Phoenix itp. Kiedy jednak pojawił się Wolverine, ona ulegała pokusie. Samego Logana rozumiem, ale Jean będąc zaręczona z innym, i tak dawała nadzieję Jamesowi Howlettowi. Czy to jest w porządku? Bo jak dla mnie to nie. :/ Ona mnie irytuje, bo zaczyna być normalnie jak Violetta .0. Pierwsza część była OK ale później. Yhh.


Bez obrazy, bo ja sama ją ogólnie lubię, tylko czasem mam takie odczucia. Biedny Cyclops.. Piszę też opowiadanie, jak chcecie to mogę dodać. ;)

I jeszcze raz sorry, ale musiałam to powiedzieć, no bo w końcu panna Jean Grey znana jest też jako Jean Grey Summers. No więc mogłaby okazać trochę lojalności mężczyźnie, którego nazwiska nosi. Jak ktoś się z mną zgadza, to niech napisze, a jak nie, to też niech się nie waha. Chętnie poznam wasze zdanie na ten temat.

I jedyne zdjęcie, które mogłam ściągnąć. Jak chcecie, mogę też pisać o Marvelu. Ubłagam siostrę, bym mogła ściągnąć parę fot. :)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @A ja wolę X-Men ☺: No, tak jest. Ale koniec końców, mimo, że to niewinny pocałunek, to powinna się dobrze zastanowić, czy kocha Scotta i czy będzie mu wierna, zanim powiedziała "tak" :/
   
 • awatar
   
   
  Marvel i X-Men ☢
  Ja nie wiem co sądzić o Jean xD.Komiksie niby tylko pocałowała Logana, a w filmie to się przespała ;-;.Mi się filmy adaptacyjne nie podobają.Nie są wzorowane dokładnie :I